12:21:00 PM

12:21:00 PM

Cienie prasowane Madame Lambre

 

 TO JUŻ OSTATNI PRODUKT MADAME LAMBRE KTÓRY MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA.

CIEŃ TEN OKAZAŁA SIĘ DLA MNIE PRAWDZIWYM HITEM. JEGO PIGMENTACJA JEST REWELACYJNA! NIE WIEM JAK Z PIGMENTACJĄ JASNYCH ODCIENI Z PALETY BARW MADAME LAMBRE, NATOMIAST JEŚLI CHODZI O TEN KOLOR MOGĘ POKUSIĆ SIĘ O STWIERDZENIE ŻE JEST PORÓWNYWALNY DO CIENI SLEEKA!

CIEŃ DO POWIEK

KOLOR - CIEMNY FIOLET

NUMER - 26CO MÓWI PRODUCENT:

 

Cienie prasowane - to aksamitna masa cieni na delikatnej skórze Twoich powiek. W składzie zawierają cząsteczki naturalnego minerału miki, stanowiącego uwolniony krzemian potasu, sodu, żelaza, manganu, glinu, fluoru i litu.

MOJA OPINIA:

CIEŃ O ŚWIETNEJ PIGMENTACJI W KOLORZE INTENSYWNEGO FIOLETU. DZIĘKI MOCNEJ BARWIE BARDZO ŁATWO SIĘ GO APLIKUJE CO POWODUJE ŻE W PROSTY SPOSÓB MOŻEMY UZYSKAĆ POŻĄDANY EFEKT MAKIJAŻU OD DELIKATNEGO DZIENNEGO PO INTENSYWNY WIECZOROWY. CIEŃ BARDZO DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ NA MOICH POWIEKACH, NIE ROLUJE SIĘ W ZGIĘCIACH, NIE ŚCIERA SIĘ. BARDZO WYSOKA TRWAŁOŚĆ PRODUKTU, MOJE POWIEKI WYGLĄDAJĄ WIECZOREM TAK SAMO JAK RANO ZARAZ PO POMALOWANIU. CIENIE BARDZO WYDAJNE PONIEWAŻ ICH MOCNY PIGMENT POWODUJE IŻ NIE TRZEBA NAKŁADAĆ ICH DUŻO BY UZYSKAĆ POŻĄDANY EFEKT.  WYKONAŁAM DLA WAS MAKIJAŻ OKA TYM CIENIEM, EFEKTY OCEŃCIE SAME.


POLECAM

ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE STRONĄ http://www.madamelambre.eu/

 

13 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger