9:14:00 PM

9:14:00 PM

TheBalm Schwing liquid eyelinerKosmetyki TheBalm niejednokrotnie już przewijał się na moim blogu i na pewno pojawi się o wiele więcej recenzji produktów tej marki. Moja przygoda z TheBalm zaczęła się od Mary-Lou która okazała się prawdziwym hitem a przez to rozbudziła moją ciekawość na inne produkty marki, które z czasem zaczęły dominować w mojej kosmetyczce. Dziś postanowiłam zaprezentować Wam kosmetyk który jest niezbędny w każdym moim makijażu. Oczywiście będzie mowa o eyelinerze schwing.


Zawsze gdy wybieram nowy eyeliner szczególnie zwracam uwagę na jego aplikator. Przede wszystkim musi być solidnie wykonany a jego długość powinna być odpowiednia do precyzyjnej aplikacji. Eyeliner TheBalm jest bardzo precyzyjny w aplikacji dzięki temu iż posiada cieniutki pędzelek. Kolor produkt to głęboka czerń, która pięknie podkreśla spojrzenie. Kosmetyk utrzymuje się przez cały dzień w idealnym stanie. Stosując ten eyeliner nie musimy obawiać iż się rozmaże bądź skruszy.  Kosmetyk otrzymujemy opakowany w papierowy kartonik. Szata graficzna utrzymana jest w stylistyce marki. Opakowanie zostało wykonane z solidnego plastiku. Końcówka aplikatora jest czarna natomiast dozownik zdobi obrazek z kobietami w stylu retro. Opakowanie zawiera 1,7 ml


10 komentarzy:

 1. Jeszcze nie miałam kosmetyków tej firmy, ale słyszałam o niej wiele dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie miałam kosmetyków tej firmy, ale słyszałam o niej wiele dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam ale muszę mu się przyjrzeć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach te słodkie opakowania the balm :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że nie pokazałaś go na oku. Kosmetyki theBalm bardzo sobie chwalę, w szczególności ich róże, ale linera nie miałam jeszcze okazji wypróbować.

  OdpowiedzUsuń
 6. To nie są produkty dla mnie - myszy sierotki o trzęsących się łapkach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam opakowania kosmetyków tej marki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze? Słyszałam tylko o bronzerach tej firmy. Chyba czas najwyższy poszerzyć swoje horyzonty i przetestować to oraz owo.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger