4:09:00 PM

4:09:00 PM

Weleda Body Care w trosce o twoją skórę - mój zestaw ratunkowyProdukty marki Weleda już nie jednokrotnie widzieliście na mojej stronie, dziś przyszła pora na następne. Jest to mój mini zestaw ratunkowy, który idealnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Latem szczególnie nasza skóra narażona jest na rożnego rodzaju dolegliwości oraz urazy. Myślę że te dwa produkty świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach.

Weleda Body Care maść nagietkowa 

__________________________

maść posiada wszechstronne działanie i doskonale sprawdza się przy wielu dolegliwościach. Zalecana jest do stosowania przy oparzeniach, odmrożeniach, trudno gojących się ranach, ropnych zapaleniach skóry oraz na pękające naczynka. 

Najczęściej stosuję ją na pękające naczynka na nogach. Maść ideale się u mnie sprawdza, widzę dużą poprawę po kilku tygodniach stosowania. 

Produkt daje mi również duże ukojenie oraz szybką regenerację przy poparzeniach skóry. Zarówno słonecznych jak i miejscowych oparzeniach gorącym przedmiotem. Dyskomfort jest mniejszy a skóra szybko się regeneruje. 

 Weleda Body Care żel z arniką do stosowania miejscowego

_________________________________

   

Żel dobrze sprawdza się przy potłuczeniach, siniakach oraz obrzmieniach. Łagodzi urazy oraz niweluje siniaki. Ekstrakt z arniki obkurcza naczynka oraz zmniejsza ich widoczność. 

Produkt doskonale spisuje się u mnie również pod oczami, ładnie niweluje zasinienia. Dzięki niemu moja skóra wygląda zdrowo i promiennie. 

Konsystencja jest dosyć rzadka, żelowa w przeźroczystym odcieniu żółtego. Produkt posiada delikatny  ziołowy zapach. 

Żel otrzymujemy opakowany w papierowy kartonik na którym zawarto, wszystkie ważne informacje. Opakowanie to metalowa tuba z plastikową nakrętką. Wygląda jak typowa maść. Myślę iż te dwa produkty są niezbędne w każdej domowej apteczce. Ponieważ bardzo dobrze radzą sobie z wszelkimi drobnymi urazami skórnymi oraz przynoszą szybką ulgę podrażnionej skórze. 

 7 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger