10:28:00 AM

10:28:00 AM

Puder transparentny zastosowanie - Pixe puder Mega Matte Kapok Tree


Sypki puder to jeden z najistotniejszych kosmetyków w moim codziennym makijażu. Zazwyczaj na co dzień nie używam z zbyt dużo kosmetyków, czasem jest to sam puder, który musi być obowiązkowo. Posiadam delikatne przebarwienia oraz zaczerwienienia które staram się maskować.

Transparentny puder to jeden z najwygodniejszych w zastosowaniu rodzaj pudru. Przede wszystkim ze względu na to iż dostosowuje się on do koloru skóry. Kosmetyk ten doskonale matuje oraz wyrównuje koloryt, bez efektu maski. Idealnie sprawdza się przy wrażliwej cerze za sprawą swych naturalnych składników.

 Posiadam raczej suchą cerę, jednak ostatnio zauważyłam że na czole moja skóra zaczęła się przetłuszczać. Dlatego też zdecydowałam się sięgnąć po matujący puder od Pixie cosmetics. 

Gdy zastosuję puder rano, mam pewność iż przez cały dzień moja skóra nie będzie się świecić. Początkowo matowiałam nim jedynie czoło jednak, zauważyłam iż kosmetyk sprawdza się doskonale również na całej twarzy. Bardzo istotne jest dla mnie to iż nie przesusza oraz nie podkreśla suchych skórek.

Puder ładnie wyrównuje koloryt oraz maskuje niedoskonałości. Kosmetyk nie bieli twarzy, ładnie dostosowuje się do jej kolorytu. Tworzy aksamitne wykończenie które prezentuje się bardzo subtelnie i naturalnie.Kosmetyk jest dostępny w trzech różnych pojemnościach oraz opakowaniach. Puder który posiadam to średnia wersja, jego pojemność to3,5 grama.

Puder posiada opakowanie typu solniczka. Jest niewielkie, podłużne z niewielkimi dziurkami do aplikacji produktu. Słoiczek zamykany jest plastikową nakrętką. Opakowanie jest praktyczne oraz wygodne w użyciu.
Puder doskonale sprawdzi się przy każdym rodzaju cery. Uważam jednak iż osoby posiadające tłustą skórę będą najbardziej zadowolone gdyż działanie jest pudru długotrwałe. 

Największy wybór transparentnych pudrów matujących, znajdziecie na stronie Iperfumy.pl12 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger