5:01:00 PM

5:01:00 PM

Noworoczny detoks - ekologiczny sklep który polecam


Nowy Rok to dobry czas na zmianą swojej diety oraz złych nawyków żywieniowych. Oczywiście ostatni czas chyba dla nikogo nie był zbyt sprzyjający w tej kwestii. Święta oraz sylwester to czas który nie idzie w parze z dietą, gdyż na pewno bardzo ciężko jest sobie odmówić w tym czasie tradycyjnych  przysmaków. Jednak na dłuższą metę nie jest to dobre dla nas a tym bardziej dla naszego organizmu.Zdrowa żywność gości u mnie na co dzień, dlatego też jest dla mnie ważne aby mieć zaufane sklepy w których wiem że dostane wszystko to czego potrzebuje w jak najwyższej jakości. Jednym z takich właśnie jest sklep Biogo.pl znajdziemy tam nie tylko żywność ale również wysokiej jakości kosmetyki.

 Produkty które szczególnie mogę polecić to przede wszystkim:

* Nasiona Chia - 

posiadają one ogromną ilość składników odżywczych oraz przeciwutleniaczy. Można je jeść na surowo oraz jako dodatek do soków, deserów bądź pieczywa. 

* Olej kokosowy -

zawiera bardzo wiele ważnych dla naszego organizmu witamin. Jest jedynym olejem który nie powoduje przyrostu tkanki tłuszczowej.  Olej przyczynia się również do wzrostu naszej odporności.

Czystek -

 jest to zioło posiadające niezwykle bogate właściwości lecznicze. Doskonale sprawdza się w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Działa również przeciwbakteryjnie oraz przeciwwirusowo. Jest dla mnie niezastąpiony w okresie jesienno zimowym. Uważam iż w sklepie internetowym Biogo.pl bez problemu znajdziecie wszystkie zdrowe produkty których potrzebujecie.


9 komentarzy:

  1. czystek mam w szafce muszę po niego sięgnąć ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło jest przeczytać o takim sklepie - nie znaliśmy go wcześniej... Choć do stworzeń dbających o zdrowie namdaleko. Wyjątkiem jest Panna Mysia (bbo musi dbać o dzidziusia w brzuszku) oraz Mały Mysz (bo musi słuchać rodziców) :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Może jeszcze trochę daleko do nowego roku ale ja już robię swoje małe pierwsze kroczki w kierunku nowej diety i to mnie tutaj przyprowadziło :) Fajne produkty, już kiedyś czytałam o czystku i muszę w końcu wypróbować, bo podobno świetnie działa, tylko trzeba stosować regularnie,a z tym, wiadomo,jest najtrudniej :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger