1:24:00 PM

1:24:00 PM

L'oreal True Match HighlightRozświetlacz to chyba jedn z najbardziej popularnych kosmetyków ostatnich lat.  Większość kobiet nie wyobraża sobie makijażu bez tego produktu. Dobry rozświetlacz, może przepięknie ożywić oraz rozpromienić twarz. Modelowanie światłem daje naprawdę imponujące efekty.  Dziś kilka słów na temat kosmetyku do makijażu loreal który świetnie sprawdza się w moim codzienny makijażu.
 Kosmetyk Loreal podzielony jest na trzy odcienie biały, jasno niebieski oraz pudrowy. Możemy stosować je wymieszane bądź osobno. Jednak uważam iż najładniejszy efekt tworzą w połączeniu. Produkt daje piękny efekt, jednolitej tafli w chłodnym odcieniu. Widoczne są w nim również niewielkie połyskujące drobinki, które efektownie rozpraszają światło. 

Rozświetlacz idealnie sprawdza się do podkreślania szczytów kości policzkowy. Bardzo lubię akceptować nim łuk brwiowy oraz kąciki oczu.  Pięknie prezentuje się również jako cień do powiek.

Forma  kosmetyku jest gładka, jednolita o aksamitnej konsystencji. Produkt nie osypuje się z łatwością się rozprowadza tworząc subtelne wykończenie.
Opakowanie to niewielka plastikowa puderniczka. Posiada ona dwie klapki, po otwarciu pierwszej mamy dostęp do kosmetyku, natomiast w drugiej znajduje się lusterko oraz pędzelek. Uważam iż opakowanie jest rewelacyjne, zwłaszcza do torebki. Możemy z łatwością wykonać poprawki praktycznie wszędzie.

 Kosmetyk dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Jasnej w chłodnej tonacji, którą zaprezentowałam oraz ciemniejszej w ciepłym odcieniu.

6 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger