10:21:00 PM

10:21:00 PM

Prada Candy florale zapach idealny na latoPewnie większość z Was szuka na lato zapachu idealnego. Ważne jest by perfumy nie przytłaczały a były lekkie i delikatne. Staram się w tym okresie wybierać aromaty kwiatowo - owocowe, gdyż to one właśnie pachną świeżo i subtelnie. Dziś chciała bym zaprezentować wam jeden z takich zapachów od Prady uważam że spisze się idealnie na lato .Tegoroczne lato jest niezwykle upalne, dlatego też wszędzie szukam ukojenia i świeżości. Również wśród zapachów, zarówno do domu jak i w perfumach. Zdecydowanie lekkie nuty w tym okresie przyciągają moją największą uwagę, mimo iż na ogół używam cięższe zapachy.  Woda toaletowa Prada Candy Florale to przede wszystkim aromat kwiatowy. Najbardziej wyczuwalne są dla mnie tutaj kwiaty, głównie niezwykle aromatyczna piwonia. Gdy zapach się rozwija wyczuwalne stają się świeże nuty wodne, czuję w nich również cytrusy które doskonale orzeźwiają.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj również trwałość, zapach utrzymuje się przez cały dzień, cały czas tak samo intensywnie pachnie jak po samym zapikowaniu na skórę.

Uważam iż szczególnie zadowolone z tego zapachu będą kobiety bardzo aktywne. Ponieważ woda wspaniale orzeźwia i jest niezwykle trwała jest to duża zaleta dla osób zabieganych.
Flakonik został wykonany z grubego, przeźroczystego szkła w  jasno różowym odcieniu. Butelka jest niezwykle minimalistyczna. Główną ozdobę stanowi zatyczka wody, ponieważ jest okazała oraz biżuteryjna. Wykonano ją w trzech kolorach różowym, białym oraz złotym. Wszystko prezentuje się elegancko. Znajduje się na niej jedynie bardzo delikatny napis w złotym kolorze z logiem firmy. Zapach zostały zapakowany w uroczy różowy kartonik z białymi stokrotkami, oraz delikatnym logo w złotym odcieniu na jego przodzie. Produkt otrzymujemy zafoliowany, dzięki temu jest bardzo dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem.

 

Kategoria: kwiatowo - owocowo - gourmand
Nuty zapachowe:
nuta głowy: limoncello
nuta serca: piwonia
Perfumy Prada | Prada - Prada jeden z najbardziej wpływowych domów mody na świecie. Marka Prada stała się symbolem wyższych sfer. Jej historia sięga 1913 roku, gdy Mario Prada i jego brat założyli firmę we włoskim Mediolanie. Prada koncentrowała się głównie na wyrobach skórzanych i akcesoriach. Radykalne zmiany wprowadziła dopiero wnuczka Miuccii Prada, która projektowała modę. Jjej mąż zaś Patrizio Bertelli zajął się marketingiem firmy. W 1992 roku Prada wprowadziła na rynek tańszą wersje Miu Miu, oczywiście z wielkim sukcesem. Dzisiaj Prada oferuje również luksusowe damskie i męskie perfumy.


6 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger