10:23:00 PM

10:23:00 PM

Estee Lauder pianka oczyszczająca - Advanced Night Repair Micro Cleansing Foam

Oczyszczanie skóry to bardzo istotna sprawa, zwłaszcza latem gdy nasza cera jest szczególnie obciążona. Niestety promienie słoneczne nie działają zbyt dobrze na naszą skórę a makijaż dodatkowo ją obciąża. Dlatego też musimy pamiętać aby odpowiednio pielęgnować naszą twarz. Podstawową sprawą jest oczyszczanie gdyż to właśnie jest najistotniejsza rzecz, która przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji.

Kosmetyki Estee Lauder to produkty pielęgnacyjne po które sięgam najczęściej.  Dlatego też z ciekawością sięgnęłam po piankę oczyszczającą tejże marki. Oczywiście również i tutaj nie zawiodłam się na jakości.

Pianka oczyszczajaca posiada średnio gęstą konsystencję w białym kolorze. Kosmetyk jest niezwykle wydajny, gdyż wystarczy niewielka ilość produkty by po rozprowadzeniu z wodą  oczyścić całą twarz. 

Kosmetyk doskonale myje skórę ze wszystkich zanieczyszczeń powstałych w ciągu dnia. Produkt świetnie radzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem. Skóra po umyciu pianką jest dogłębnie oczyszczona oraz świeża. Pianka jest delikatna dla wrażliwej skóry, po zastosowaniu nie ma uczucie ściągnięcia czy pieczenia. Produkt zostawia odświeżoną gładką cerę która jest idealnie przygotowana do dalszej pielęgnacji.
Opakowanie to plastikowa tubka w białym odcieniu. Przednią stronę opakowania zdobią niewielkie napisy z nazwą firmy w złotym kolorze. Tuba posiada wykręcaną złotą nakrętkę. Kosmetyk aplikujemy za pomocą dozownika z dziurką do wyciskania. Opakowanie wykonano z miękkiego tworzywa, dzięki temu aplikacja jest łatwa i wygodna.

Najlepsze rezultaty pianka daje u mnie w połączeniu z szczoteczką siniczną. Skóra jest dogłębnie oczyszczona z zanieczyszczenia a zatkane pory znikają. Kosmetyk świetnie koi oraz daje ulgę zmęczonej skórze. Idealnie sprawdza się przy odświeżaniu twarzy w ciągu upalnego dnia. 


4 komentarze:

 1. Ale kusisz ;) Wrzucam na moją chciejkę ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam tylko podkład dw Z Estee Lauder. INTERESUJĄCA PIANKA ALE NA KOSMETYKI DO OCZYSZCZANIA TWARZY NIE WYDAJĘ ZBYT DUŻO.

  OdpowiedzUsuń
 3. Info bagus Saya baru saja menemukan blog Anda dan telahmembaca bersama. Saya pikir saya akan meninggalkan komentar pertama saya.Saya tidak tahuharus berkata apa kecuali yang saya punya.

  OBAT PENGHANCUR MIOM

  OBAT JANTUNG BOCOR

  OBAT VITILIGO

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger