10:58:00 PM

10:58:00 PM

theBalm Balm Jovi paletaKosmetyki od TheBalm należą do moich ulubieńców makijażowych. Uwielbiam je za niesamowitą jakość oraz trwałość. Wszystkie bez wyjątku spisują się u mnie świetnie. Jedak dziś chciała bym opowiedzieć Wam o jednym wyjątkowym produkcie tejże marki jakim jest wielozadaniowa paletka Balm Jovi.
Opakowanie to kolorowy kartonik zamykany magnesami, które znajdują się w środku pudełeczka. Dodatkowo paletka wyposażona jest w papierową nakładkę która chroni produkt przed otwarciem. Wewnątrz znajduje się praktyczne lusterko które jest niezbędne do wykonywania poprawek w ciągu dnia. Wewnątrz znajduje się metalowe pojemniczki podzielone na dwanaście cieni do powiek, dwie pomadki, rozświetlacz oraz przepiękny róż.

Uwielbiam tę paletę gdyż świetnie nadaje się do pracy w jednym niewielkim pudełeczku mamy praktycznie wszystko by poprawić makijaż. Opakowanie jak wcześniej wspomniałam zawiera róż, rozświetlacz oraz dwie pomadki, cienie do powiek w 12 odcieniach, brązowy świetnie sprawdza się do podkreślania brwi. Ciemne kolory doskonale sprawdzają się również w roli eyelinera. Pigmentacja oraz jakoś kosmetyków jest bardzo dobra. Używając tej palety możemy wykonać każdy makijaż od dziennego po elegancki wieczorowy.


Na szczególną uwagę zasługują dwa produkty 

*rozświetlacz

Produkt ma wspaniały szampański odcień, który tworzy piękną i jednolitą taflę na twarzy lub delikatne rozświetlenie w zależności od tego ile go nałożymy na skórę. Uwielbiam ją na moich kościach policzkowych oraz w kącikach oczu. Czasem również stosuję go jako cień do powiek, pięknie rozpromienia spojrzenie. Kosmetyk rozświetla i nadaje wspaniałego blasku twarzy. Idealny przy makijażu wieczorowym nabłyszcza i rozprasza światło, co daje efekt świeżej odmłodzonej cery.


 Produkt jest bardzo wydajny, stosuję go już bardzo długo, praktycznie codziennie a ubytek jest niewidoczny.

*róż

 

Róże thebalm stosuje od bardzo dawna. Moje pierwsze egzemplarze znalazłam w mini paletkach marki. Bardzo się z nimi polubiłam, do tego stopnia iż były wykorzystane prze zemnie do ostatniego ziarenka. Muszę powiedzieć iż rzadko się zdarza abym jakiś róż wykorzystała do końca. Dlatego też bardzo się cieszę że i w tej palecie znajduje się róż, myślę że równie szybko zostanie wykorzystany jak jego poprzednik gdyż jest świetny. 


Oczywiście pierwszą najistotniejszą rzeczą o jakiej muszę powiedzieć jest pigmentacja kosmetyku. Produkt posiada bardzo intensywny kolor. Wystarczy odrobina by uzyskać głębie kolor. Róż z łatwością się rozciera, dlatego też możemy bez problemu uzyskać pożądany odcień. Uwielbiam gdy w moim makijażu jest konkretny rumieniec, który utrzymuje się przez wiele godzin.


Paleta jest dla mnie niezastąpiona podczas każdego wyjazdu, ponieważ znajduje się w niej wszystko co potrzebuje do wykonania makijaży. Jest bardzo poręczna i zajmuje niewiele miejsca co jest bardzo ważne przy pakowaniu, od kiedy posiadam tę paletę nie muszę wozić ze sobą wielkiej kosmetyczki wypchanej po brzegi kosmetykami, teraz wszystko mam zamknięte w tym magicznym pudelku.

6 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger