12:30:00 PM

12:30:00 PM

Yankee Candle Soft Blanked
Większość moich ulubionych marek posiada w swoich kolekcjach klasyki, które uwielbiam i gdy tylko kończą mi się, sięgam po następne egzemplarze, tak również jest w przypadku marki Yankee Candle. Moim niekwestionowanym ulubieńcem firmy jest zapach Soft Blanket. Jednak wiem że nie tylko moim, aromat ten posiada całą rzeszę zwolenników, jest to jeden z najpopularniejszych zapachów marki. Wszyscy miłośnicy Yankee na pewno zgodzą się ze mną. Natomiast osoby które jeszcze go nie znają, bądź wahają się przed jego zakupem, zapraszam do dalszego czytania.

Soft Blanked jest zapachem przede wszystkim bardzo delikatnym i wyrafinowanym. To aromat dla osób które lubią zapachy subtelne a zarazem z charakterem. Świeca nie posiada w swym składzie zapachowym, żadnych drażniących nut. Zapach jest delikatnie słodki, posiada też nuty świeżości. Delikatnie wyczuwalne są w nim dla mnie również cytrusy, które świetnie balansują słodycz w nim zawartą. Tradycyjnie muszę również wspomnieć o opakowaniu, gdyż jest to również bardzo istotny element produktu. Świeca znajduje się w dużym przeźroczystym słoju, jego waga to 623g jest dosyć ciężka i masywna. Słój zamykany jest również szklaną nakrętką, której krawędzie dodatkowo zabezpieczone są sylikonową uszczelką. Dzięki temu produkt jest szczelnie zamknięty a zapach nie ulatnia się.
6 komentarzy:

 1. to bardzo popularny zapach, miałam wosk ale marzy mi się duża świeca

  OdpowiedzUsuń
 2. I love your post dear! I want to congrats you for this beautiful blog, is so inspiring, so powerful, so unique. If you want you can check out my blog.I write about fashion, beauty, and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends!

  http://herecomesaajla.blogspot.ba/

  OdpowiedzUsuń
 3. Również uwielbiam Yankee. Bardzo podoba mi się ich opakowanie! Uwielbiam delikatne zapachy zarówno kosmetyków do włosów, ciała , jak i świec. Według mnie chyba Yankee jest jedna z lepszych marek, które często goszczą u mnie w domu

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger