8:01:00 PM

8:01:00 PM

Jesienne „umilacze” - przydatne gadżety na przetrwanie jesiennych wieczorów


 

Jesień rozgościła się u nas na dobre. Niestety, teraz wieczory są długie i nudne. Dlatego też pewnie każdy, podobnie jak ja chce pożytecznie, wykorzystać ten czas. Moją najlepszą metodą, jest umilenie sobie tego okresu, ciekawymi gadżetami. Oczywiście, panuje u mnie bardzo duża różnorodność, jeżeli chodzi o wykorzystanie czasu. Lubię usiąść, wygodnie w fotelu z ciekawą ksiąską oraz kubkiem gorącej herbaty. Jednak jest to również  dobry, czas na dokładne, porządki w domu. Czyste i odpowiednio zorganizowane wnętrze jest u mnie podstawą, miło spędzonego czasu.
Odpowiedni sprzęt to podstawa, do tego by porządki przebiegały szybko i sprawnie, dlatego też musiałam zaopatrzyć się w produkty, które mi w tym pomogą. Niezastąpiona okazała się marka Gosia Sprytne Patenty . Organizacja kuchni oraz jesienne porządki w moim domu, to teraz czysta przyjemność, dzięki produktom które możecie zobaczyć poniżej. Czynność która, sprawia mi najwięcej problemu to mycie okien. Zawsze najwięcej czasu zajmowało mi polerowanie szyby. By pozbyć się nietetycznych smug, musiałam poświęcać sporo czasu na ich czyszczenie. Tutaj z pomocą przyszły mi ścierki do okien Gosia. Dzięki nim w zaledwie kilka minut, moje okna wyglądają idealnie, bez użycia żadnych detergentów. Kolejnym produktem, który zasługuje na uwagę jest scierka do łazienki Gosia która  jest wielofunkcyjna. Dzięki nylonowej powłoce, usuwa wszelkie nawet uporczywe zabrudzenia, oraz poleruje powierzchnie z połyskiem. 
Większość kobiet spędza, bardzo dużo czasu w kuchni, jednak tutaj też marka Gosia Sprytne Patenty ma na to sposób. Najdoskonalsza dla mnie, okazała się folia z ucinarką, dzięki której można błyskawicznie zapakować różne produkty spożywcze. 

Jestem ciekawa czy wy również, podobnie jak ja lubicie tego typu gadżety i  oczywiście czy znacie te produkty.

 9 komentarzy:

 1. musze przejrzec swoje zapasy tego typu

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja mama wprost uwielbia wszystkie rzeczy związane z porządkami ;)
  Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)
  www.jagglam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam w domu podobne produkty, ale innych marek. Z Gosi chyba nigdy nie korzystałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie słone przekąski i herbata to obowiązek każdego wieczoru. Niestety wspomniane słone przekąski mają swoje skutki i myślę jak je ograniczyć lub czymś zastąpić... Jakieś pomysły?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger