7:09:00 PM

7:09:00 PM

„Podaruj misia temu, kogo kochasz, i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy”- Akcja Podaruj Misia 2019

Już na początku grudnia rusz kolejny rok z rzędu akcja Podaruj Misia 2019. Wielkimi krokami zbliżają się mikołajki oraz święta, jest to czas, kiedy większość z nas szuka prezentów dla bliskich osób. Dlatego też zdecydowałam się na napisanie tego wpisu, by nakierować osoby, które niewiedzą co kupić, a nie chcą wydawać pieniędzy na nietrafione, bezużyteczne upominki. Te urocze misie uwielbiają wszyscy są, zaprojektowane z niezwykłą dbałością o wszelkie detale a przede wszystkim co w tym najważniejsze, pomagają chorym dzieciom z Fundacji TVN „nie jesteś sam”

 

 

To już 14 odsłona akcji charytatywnej, która cieszy się coraz większą popularnością. Misia można kupić już dzisiaj, na stronie Rossmann oraz na platformie zakupowej Allegro w cenie 75 zł. Cała kwota ze sprzedaży pluszaków przeznaczona jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

 

 

Oczywiście ja również jak co roku biorę udział w akcji. Pluszak ma zawsze miejsce pod moją choinką obdarowuje, nim najbliższą mi osobę a pieniądze za zakup trafiają, do potrzebujących. Pomagajmy! Pomaganie jest fajne.
W tegorocznej odsłonie „Podaruj misia” do drogerii Rossmann zawitają: Kasia, Monika, Kinga, Anna i Olivier. Ich stroje zaprojektowali Dawid Woliński, La Mania, Bizuu, Petite Maison i Tomasz Ossoliński. W gronie „misiowych” projektantów debiutuje Zofia Ślotała i jej marka Petite Maison.

Maskotki dostępne w Rossmann.pl

 


11 komentarzy:

 1. Warto wziąć udział w tej akcji :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas misie sie rozchodza jak cieple buleczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Te Misie są bardzo ładne i bardzo popularne. Niestety nie mam komu kupować takich misiów ale na pewno kiedyś kupię takiego słodkiego malucha :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedna z kilku, bardzo przyjemnych i wartych zaangażowania akcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj, kredyt między osobami fizycznymi jest operacją finansową polegającą na pożyczaniu pieniędzy bezpośrednio od ludzi bez interwencji banku. Przez większość czasu odbywa się to w środowisku rodzinnym lub przyjaznym. Ale ostatnio możesz pożyczyć od nieznajomego. Jestem skłonny oferować pożyczki każdemu, kto ma możliwość spłaty kredytu bez obaw. Z niecierpliwością czekam na kontakt z tobą, jeśli naprawdę potrzebujesz kredytu i jeśli jest to dobra wola.

  E-mail: ( simondurochefort@gmail.com )

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger