5:25:00 PM

5:25:00 PM

Versace Bright Crystal Absolu - woda perfumowana

 

Woda perfumowana Bright Crystal Absolu to jeden z kultowych zapachów marki Versace. Należy on do gamy aromatów kwiatowo - owocowych. Uważam, iż zestawienie słodko kwiatowych nut, tworzy idealne połączenie dla większości kobiet. Mimo iż jestem miłośniczko typowo słodkich perfum, uwielbiam tę wodę, a jej zapach kojarzy mi się z piękną słoneczną wiosną.

Zapach jest dla mnie totalnym zaskoczeniem, ponieważ nigdy jakość szczególnie tego typu nuty zapachowe do mnie nie przemawiały. Początkowo wyczuwalne są nuty kwiatowe, piwonia oraz kwiat lotosu. Jednak po chwili aromat ładnie się rozwija, uwalniając aromaty owocowe, takie jak malina i słodkie mango. Zapach jest świeży, a zarazem intensywny oraz trwały. Utrzymuje się przez cały dzień na szalach i apaszkach czuję go nawet kilka dni. Jeżeli miałabym go opisać je jednym zdaniem, określiłabym ten zapach tak mocny, ale nie nachalny, elegancki, idealny do pracy.


Głowa


nuta lodu, yuzu, owoc granatuSerce
mailna, piwonia, lotos, magnoliaPodstawa
bursztyn, białe piżmo, mahońGrupy zapachów
kwiatowe, owocowe
Woda toaletowa Bright Crystal Absolu zapakowana jest w tekturowy kartonik w różowym odcieniu. Znajdują się na nim wszystkie ważne informacje dotyczące produktu. Karton otrzymujemy, opakowany przeźroczystą folią.
Opakowanie prezentuje się bardzo ładnie. Buteleczka została wykonana z przeźroczystego szkła w kolorze różowym. Kluczowym elementem ozdobnym jest efektowna nakrętka imitująca kryształ. Buteleczkę zdobi jedynie dyskretny napis z nazwą marki oraz zapachu.6 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger