9:37:00 AM

9:37:00 AM

Lookfantastic BOX GRUDZIEŃ
Grudniowy Beauty Box to edycja ‘Christmas’ czyli produkty które przygotują Cię na każdy Świąteczny wieczór – nieważne czy jest to Świąteczna zabawa czy wieczór dla samej siebie. Odkryj 6 kosmetyków do makijażu, włosów i pielęgnacji – łącznie wartych ponad 260zł!

Tak jak zawsze, dostaniesz też najnowsze wydanie Brytyjskiego ELLE, oraz nasze ekskluzywne czasopismo Beauty Box Edit, dostępne wyłącznie dla subskrybentów – znajdziesz w nim najnowsze triki, trendy i porady tego sezonu.•Eyeko Black Magic Liner•Paletka Sleek I-Divine•Rzęsy Eylure Texture 117 Lashes


•Krem Prai Platinum Firm & Lift Crème•Bumble & Bumble Invisible Oil Primer•Real Chemistry Luminous 3 Minute Peel

Sumując zawartość pudelka, jest rewelacyjna, nie ma tu produktów, z których byłabym niezadowolona. Pudełko jest różnorodne, znajdują się w nim produkty do makijażu, pielęgnacji, jak i włosów. Jest, to edycja świąteczna dlatego też zawartość musiała, być zaskakująca. Pełnowymiarowa paleta sleeka jest gwiazdą pudełka, cieszę się, że w moim znalazła, się neutralna wersja będzie, idealna na co dzień. Liner również jest bardzo dobry jakościowo, intensywny a przede wszystkim trwały.  Rewelacyjna jest także odżywka do włosów, pięknie wygładza i dyscyplinuje włosy. Maseczkę oraz krem liftingujący również na pewno wykorzystam. Jedynie rzęsy najmniej mnie cieszą, ale myślę, iż znajdą jakieś zastosowanie.

Posiadam dla Was kod zniżkowy na zakupy w Lookfantastic

z hasłem: JADWIGA-R2B macie 25% rabatu na zakupy powyżej 300 zł

11 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger