2:16:00 PM

2:16:00 PM

BRAUN Szczotka Satin Hair 7 IONTEC BR750 - Szczotka jonizująca z włosia naturalnego


 
  
Zima niestety nie jest zbyt sprzyjającą porą roku, jeżeli chodzi o kondycję moich włosów. Dużym problemem są dla mnie puszące i naelektryzowane włosy. Dlatego też ciągle szukam sposobów na to, by ograniczyć ten problem. Niestety, jeżeli chodzi o kosmetyki, nic nie jest na tyle skuteczne, aby choć w niewielkim stopniu zniwelować puszenie. Niezastąpionym produktem okazała się dla mnie szczotka jonizująca Braun.
 


Szczotki Braun Satin Hair 7 IONTEC przede wszystkim ma wygładzać i uwydatniać blask włosów.  Wszystko to dzieje się za sprawą jonów, które wytwarza i uwalnia, powstałe jony przenikają, do włosa transportując, wilgoć z powietrza. Produkt świetnie eliminuje elektryzowanie, wystarczy kilka pociągnięć i włosy stają się zdyscyplinowane. Oczywiście o ten efekt najbardziej mi chodziło, kiedy decydowałam się na zakup. Po zastosowaniu możemy, również zauważyć poprawę wyglądu naszych włosów nabierają, subtelnego blasku a co za tym idzie, wyglądają na zdrowsze.  


 

Szczotka została wykonana z twardego, solidnego plastiku w kolorze białym. Produkt zasilany jest dwoma bateriami, typu paluszki AA. Do uruchomienia jonów służy niewielki włącznik, który umiejscowiony jest w jej górnej części, po naciśnięciu włącznika zapala się zielone światło, szczotka wydaje dźwięk, delikatnego szumu. Włosie, z którego ją wykonano, jest naturalne, co dodatkowa bardziej uwydatnia blask włosów. Część szczotki z włosiem, jest odpina, co ułatwia jej czyszczenie i mycie.


 

Szczotka Braun Satin Hair 7 z technologią IONTEC jest jedyna w swoim rodzaju. Podczas gdy w innych szczotkach jony występują tylko w zastosowanym materiale, szczotka Satin Hair 7 aktywnie wytwarza miliony jonów i uwalnia je poprzez małe, zielone dysze. Możesz nawet usłyszeć, jak pracują, wydając cichy szelest. Wszystkie jony przenikają Twoje włosy i pomagają zlikwidować puszenie i elektryzowanie, natychmiast przywracając im blask. Pomagają również transportować wilgoć z otaczającego powietrza z powrotem we włosy. Jest to korzystne działanie dla zdrowia włosów.

                                                                                                             Informacje producenta
 
 


7 komentarzy:

 1. Cały czas się zastanawiam nad tego typu szczotką, jestem ciekawa jaki miałaby wpływ na moje włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam z tą funkcją suszarkę i widzę różnicę

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, kredyt między osobami fizycznymi jest operacją finansową polegającą na pożyczaniu pieniędzy bezpośrednio od ludzi bez interwencji banku. Przez większość czasu odbywa się to w środowisku rodzinnym lub przyjaznym. Ale ostatnio możesz pożyczyć od nieznajomego. Jestem skłonny oferować pożyczki każdemu, kto ma możliwość spłaty kredytu bez obaw. Z niecierpliwością czekam na kontakt z tobą, jeśli naprawdę potrzebujesz kredytu i jeśli jest to dobra wola.

  E-mail: ( simondurochefort@gmail.com )

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger