5:05:00 PM

5:05:00 PM

MICHAEL KORS czerwony Portfel model Jet Set 34F9GJ6F2L Bright Red - naturalna skóra licowa


Wybierając, portfel szczególnie zwracam, uwagę na to by był funkcjonalny, kolejnym ważnym aspektem jest, kolor musi, być czerwony a przede wszystkim co najważniejsze materiał, z którego go wykonano, ma być najwyższej jakości. Szukałam w sieci opinii dotyczącej tego modelu, jednak nie znalazłam żadnej, dlatego też zdecydowałam się napisanie kilku słów na jego temat, by pomóc w wyborze osobą, które zastanawiają się nad jego zakupem. Portfel Michaela Korsa został wykonany z naturalnej skóry licowej. Moim zdaniem jest to najtrwalsza i najbardziej wytrzymała skóra. Produkty stworzone z tejże skóry są odporne na codzienne użytkowanie i przez bardzo długi czas służą nam w idealnym stanie.
Produkt jest niewielki, na czym mi najbardziej zależy, gdyż jest poręczny i mieści się wszędzie, nawet do niewielkiej kieszeni.

Mimo iż ma małe wymiary, jest bardzo pojemny. Posiada sześć przegródek na karty, cztery wewnątrz oraz dwie z zewnętrznej strony przy  kieszeni na bilon. Znajduje się tam też przegroda na banknoty oraz kieszonka na bilon zasuwana zamkiem błyskawicznym.Produkt został wykonany bardzo staranie i estetycznie. Wszystkie elementy są dokładnie wykończone, zamek działa płynie nie zacina, się natomiast zatrzask przy przegrodzie na banknoty zamyka, się również idealnie.

Portfel posiada, czerwony kolor jest, jednolity ma, jedynie delikatne złote akcenty.

Otrzymujemy go w eleganckim złotym pudełku, może doskonale sprawdzić się jako prezent.

Model/ Jet Set 34F9GJ6F2L Bright Red

Cena/ 339zł

Producent/ Michael Kors

8 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger