5:14:00 PM

5:14:00 PM

Jak pachnie jesień - najlepsze zapachy do domu

 

Jesień to pora roku, kiedy najintensywniej sięgam po piękne zapachy w moim domu. Myślę, że dzięki nim te krótkie, szare i ponure dni są nieco milsze. Uwielbiam, gdy dom otulają jesienne aromaty, sprawiają, iż długie chłodne wieczory, stają się bardziej przyjemne i miłe. Istnieje bardzo duży wybór przeróżnych zapachów do domu. Najbardziej popularne są świece oraz woski, najczęściej pale je jesienią i zimą, oraz dyfuzory zapachowe, które towarzyszą mi przez cały rok, jedynie zmieniam zapachy w zależności od pory roku. Myślę, że w najbliższym czasie zaopatrzę się jeszcze w kilka produktów zapachowych, które kuszą mnie już od dłuższego czasu. Doskonałym sposobem, by mieć swój ulubiony, zapach cały czas w pobliżu są również perełki zapachowe. Bardzo lubię, te od Yankee Candle szczególnie do gustu przypadł, mi zapach clean cotton, gdyż jest bardzo subtelny. Idealnie sprawdza się w moje łazience, pięknie pachnie świeżym praniem, doskonale odświeża pomieszczenie oraz niweluje nieprzyjemne zapachy.
 Posiadam, bardzo dużo świec, różnych marek, jednak ostatnio niezwykle kuszą mnie świeczki z drewnianym knotem od Woodwick. Jeszcze nie mam, takich w swojej kolekcji a słyszałam, na ich temat wiele dobrego. Przede wszystkim najbardziej interesujące dla mnie jest, to jak się palą. Drewniany knot podczas palenia wydaje piękne odgłosy imitujące skwierczący płomień w kominku. Myślę, że jest to świetna sprawa na zimowe wieczory. 

 


Chcę również, zaopatrzyć się w Dyfuzor ultradzwiekowy. Urządzenie to prezentuje się świetnie oraz doskonale rozprowadza zapach po całym mieszkaniu. Produkt oczyszcza powietrze, dzięki niemu możemy cieszyć się aromatem naszych ulubionych olejków zapachowych. Wybór różnych modeli jest bardzo duży, więc spokojnie znajdę, coś co będzie, pasować do mojego wnętrza.4 komentarze:

 1. Też posiadam w swoim domu dużo świec ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na jesień czekam chyba tylko ze względu na to iż wtedy gorąca herbata smakuje jak nigdy no i przez świeczki <3 Mam woodwick z drewnianym knotem i myślę, że mogę polecić :) Chociaż im bardziej knot się spala tym mniej się to całe tykanie jest zauważalne

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesień kojarzy mi się głównie z zapachami. Zapachem herbaty, cytrusów i palonych świeczek :) Właśnie, świeczki. Nigdy nie palą się tak jasno i czysto jak właśnie jesienią :) Cudowny wpis!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Puderniczka blog , Blogger