8:07:00 PM

8:07:00 PM

Wody perfumowane na zimę które polecam

 


 Uważam, iż każda pora roku, pachnie inaczej, dlatego też dobrze jest zmieniać perfumy w zależności od zmian naszej aury. Gdy jest, chłodno najbardziej preferuję, zapachy zdecydowane, intensywne z charakterem. Muszę przyznać, że po tego typu aromaty lubię sięgać przez cały rok, jednak wiem, że dla wielu osób, gdy jest, ciepło są, za ciężkie.

Dziś polecę Wam kilka wód perfumowanych, które są typowo wieczorowe oraz idealne na zimę.

 


Salvatore Ferragamo - Signorina Misteriosa woda perfumowana 

 

To mój pierwszy zapach od Salvatore Ferragamo muszę przyznać, iż jestem bardzo ciekawa innych aromatów tej marki. 

Zapach jest przede wszystkim bardzo trwały, utrzymuje się na skórze przez cały dzień a na ubraniach nawet kilka dni. Aromat jest intensywny, więc wystarczy niewielka ilość produktu, by pięknie pachnieć.

Najbardziej wyczuwalna na pierwszym planie jest tutaj wanilia przełamana nutą soczystej jeżyny. Jednak gdy zapach rozwija się czuć w nim również orientalny aromat. Myślę, że miłośniczki słodkich zapachów będą bardzo zadowolone z tego produktu, idealnie sprawdza się w chłodne dni oraz na wieczór. 

 


 

Yves Saint Laurent Black Opium - woda perfumowana

 

Pewnie większość z Was markę Yves Sain Laurent  kojarzy z klasyczną wersją Opium. Jednak te dwa zapachy nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, gdyż różnią się całkowicie od siebie.

Opium black jest zapachem na pewno nie dla wszystkich. Jednak uważam, iż jest to jeden z najpiękniejszych aromatów, jakie powstały w ostatnim czasie. Perfumy są na pewno słodkie jednak nieduszące. Oczywiście na pierwszym planie jest tutaj wanilia oraz słodkie owoce, charakteru całości dodaje różowy pieprz oraz kawa. Jeżeli o mnie chodzi mieszanka idealna, perfumy są, tajemnicze a zarazem charakterne co dodatkowo nadaje, im uroku. Oczywiście muszę również wspomnieć o trwałości, która jest rewelacyjna, zapach utrzymuje się przez cały dzień na skórze a na ubraniach do ponownego prania.

 


 

Calvin Klein Obsession Night woda perfumowana 

Obsession to moja ulubiona pozycja zapachowa tej marki. Produkt jest jednym z nielicznych zapachów, którego zużyłam, kilka butelek i ciągle mi się nie znudził. Aromat jest dosyć intensywny oraz trwały. Utrzymuje się na mojej skórze przez wiele godzin, natomiast ubrania pacną nim nawet kilka dni. Obsession Night jest mieszanką nut kwiatowych oraz korzennych z delikatną słodyczą. Pierwszy plan, zaraz po aplikacji grają tutaj nuty cytrusowe, przede wszystkim cytryna. Gdy zapach rozwija się czuć w nim kwiaty jaśmin, trochę róże. Jednak po czasie gdy aromat się całkowicie rozwinie, na skórze pozostaje słodko korzenny aromat.Gucci Guilty Pour Femme - woda perfumowana

 

Gdy zaplikuemy zapach na skórę najbardziej wyczuwalny jest dla mnie aromat kwiatowy, można powiedzieć, że nawet lekko mydlany, myślę, że to za sprawą bursztynu. Gdy zapach rozwija, się pachnie, dosyć świeżo wyczuwalna staje się tutaj mandarynka oraz subtelny zapach kwiatów. Jednak po dłuższym czasie zapach ewoluuje, staje się słodki, a zarazem pikantny. Skóra pachnie słodkim goździkiem oraz różowym pieprzem, który uwielbiam w perfumach. Woda perfumowana jest, trwała utrzymuje, się na skórze przez wiele godzin a na ubraniach nawet kilka dni.


 

Emporio Armani In Love With You - woda perfumowana

 

In Love With you to przede wszystkim, słodki owocowy zapach, otulony ciepłą wanilią. Najbardziej wyczuwalna jest w nim malin oraz porzeczka, natomiast gdy zapach rozwija się na skórze, zaczyna przebijać w nim aromat, soczystej wiśni osłodzonej wanilią. Woda perfumowana Armaniego  jest niezwykle kobieca i zmysłowa. Zapach należy do bardzo trwałych i intensywnych. Aromat na skórze utrzymuje się nawet przez kilka godzin, za co duży plus, gdyż jest produktem wydajnym, a co za tym idzie, wystarcza na długo. 

 

 

 

4 komentarze:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger