8:26:00 PM

8:26:00 PM

Top 3 najlepsze pudry brązujące

  TheBalm Bahama Mama

długo szukałam do mojej kolekcji bronzera, który nie będzie miał nieprzyjemnych dla oka pomarańczowych tonów. Kosmetyk theBalm od razu przykuł moją uwagę, swym piękny chłodny odcieniem. Dzięki niemu uzyskuję bardzo naturalny efekt opalenizny na całej twarzy, równie dobrze sprawdza się przy konturowaniu. Kolor jest głęboki intensywny, pigmentacja rewelacyjna. Efekt, który chcemy uzyskać na twarzy, stopniujemy w zależności od naszych preferencji. Produkt utrzymuje się przez cały dzień, nie zanika i nie tworzy niepożądanych plam przy aplikacji. Konsystencja kosmetyku jest, gładka i aksamitna, bronzer posiada matowe wykończenie z subtelnymi drobinkami, które są praktycznie niewidoczne dla oka.

Opakowanie prezentuje się, wspaniale jest, piękne kolorowe w stylu Pin-up. Pudełeczko wykonano z twardej tekturki, wewnątrz znajduje się lusterko, opakowanie zamykane jest na magnes. Produkt otrzymujemy dodatkowo zapakowany w wysuwaną tekturkę, która chroni przed otwarciem.

 


 

Pupa Desert Bronzing Powder

Kolor, jaki posiadam to 005 matt, bardzo lubię, ciepłe odcienie dlatego też od razu zwróciłam, na niego uwagę. Puder Pupa jest delikatny, bardzo drobno zmielony, nie pyli. Jeżeli chodzi, o aplikację nie musimy, się niczego obawiać, kosmetyk nie robi plam. Poziom intensywności stopniujemy same w zależności od ilości nałożonego produktu, nasycenie budujemy. Puder jest całkowicie matowy, nie posiada żadnych drobinek, za co duży plus, gdyż efekt, jaki tworzy, na naszej skórze jest, bardzo naturalny. Cera po zastosowaniu bronzera wygląda, jakby była muśnięta naturalną opalenizną. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie, słodkim czekoladowym deserem.

 


 

MINERALNY PUDER BRĄZUJĄCY 

Może zacznę od najistotniejszej dla mnie kwestii jaką jest działanie produktu. Puder Vita Liberata sprawia że już po jednej aplikacji na skórze tworzy się delikatna opalenizna, która utrzymuje się przez kilka dni. Jest to dla mnie wspaniałe rozwiązanie, gdyż efekt jest naprawdę piękny i bardzo naturalny. 

Kosmetyk jest produktem mineralnym, posiada sypką konsystencję, bardzo przyjemną w aplikacji. Efekt jaki chcemy uzyskać oczywiście możemy stopniować w zależności od naszych preferencji. Puder daje aksamitne, matowe wykończenie. Osobiście mam bardzo jasną cerę więc raczej staram się stosować go w jak najmniejszych ilościach by efekt był jak najbardziej naturalny. Kosmetyk dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych, ja posiadam najsnadniejszy odcień No.1 Sunkissed. 1 komentarz:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger