8:42:00 AM

8:42:00 AM

Kremy do skóry problematycznej - które polecam

 DERMEDIC ANGIO PREVENTIK - KREM DO SKÓRY NADREAKTYWNEJ

Niestety jestem, posiadaczką skóry bardzo wrażliwej wystarczy, delikatne potarcie by zostały, na niej czerwone ślady. Szczerze mówiąc, to od bardzo dawna szukam, skutecznych produktów, by ten problem zniwelować. Jakiś czas temu w moje ręce trafił Dermedic krem do skóry wrażliwej. Kosmetyk optycznie niweluje zaczerwienioną skórę oraz ją odżywia. Produkt ma wielofunkcyjne działanie, nawilża, chroni przed wnikaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Świetne jest to, iż posiada również właściwości przeciwnarażeniowe oraz przywraca elastyczność. Krem niweluje rozszerzone naczynka oraz zmniejsza ich widoczność. Natomiast jeżeli chodzi o konsystencje, produkt posiada lekką formę i błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Ważną informacją jest to, iż mamy w nim również filtr spf 20.  FILORGA LIFT STRUCTUREULTRA LIFTINGUJĄCY KREM DO TWARZY

Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej skóry, jedynymi mankamentami są zmarszczki mimiczne oraz to iż moja skóra z czasem staje się coraz bardziej wiotka. Oczywiście nie ukrywam, że bardzo mi to przeszkadza i szukam skutecznych produktów, które pomogą mi zniwelować te mankamenty. Pewnie najłatwiejszym sposobem byłoby, skorzystanie z  medycyny estetycznej jednak jeszcze się powstrzymuje, od tak radykalnej ingerencji, dlatego na razie staram się szukać skutecznych produktów kosmetycznych. Największym problemem dla mnie są zmarszczki na czole, gdyż są wyryte bardzo głęboko, jednak muszę przyznać, że tutaj niestety już żaden krem nie pomoże. Moja kuracja kremami była, intensywna na stosowałam, Lift Structureultra liftingujący krem na dzień oraz z tej samej linii krem na noc. Efekty, jakie zauważyłam to przede wszystkim ujędrnienie oraz napięcie skóry twarzy. Natomiast jeżeli chodzi, o zmarszczki zostały, delikatnie zredukowane, oraz wypełnione ale, jedynie te drobne. Moja skóra jest teraz w znacznie lepszej kondycji, widać odżywienie i czuć, że jest doskonale nawilżona. Krem znacznie poprawia wygląd skóry oraz ją odmładza.

CLINIQUE MOISTURE SURGE - INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY KREM

Krem moisture surge stosuję od dobrych kilku lat, szczerze mówiąc, już nie wyobrażam, sobie mojej codziennej pielęgnacji bez tego produktu. Sama nie wiem, dlaczego tak długo zwlekałam z napisaniem jego recenzji.  

Kosmetyk posiada niezwykle lekką, żelową formę w perłoworóżowym odcieni. Krem błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki na skórze. Doskonale sprawdza się również pod makijaż. Uwielbiam stosować go jako bezę pod podkład, po zastosowaniu skóra wygląda, doskonale a makijaż również prezentuje się o niebo lepiej.  

Główną zaletą żelu jest błyskawiczne nawilżenie oraz ukojenie przesuszonej skóry. Cera po zastosowaniu jest odżywiona, elastyczna oraz aksamitna w dotyku. Mamy uczucie komfortu oraz doskonałą ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
5 komentarzy:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger