11:23:00 AM

11:23:00 AM

Ciepła i wygodna jesień - najlepsze dresy

 

Jesień zagościła u nas na dobre, pogoda stała się kapryśna jest coraz chłodniej. Dlatego też, to idealna pora na uzupełnienie naszej garderoby w ciepłe i wygodne ciuchy, idealne do komfortowego spędzania czasu. Nowe dresy musiały zagościć, również i u mnie, oczywiście moje zamówienie pochodzi z mojego ulubionego sklepu Femmeluxe.co.uk.


 

 

Pierwszym elementem mojego zamówienia są spodnie dresowe model Lizzie, wybrałam dwa kolory, jak możecie zobaczyć poniżej fioletowy i czarny. Uważam, iż jest to model idealny na jesień oraz zimę, gdyż materiał, z którego zastały wykonane jest naprawdę świetny. Tkanina jest gruba mięsista, wewnątrz znajduje się misiowe wykończenie, które jest niezwykle ciepłe i miłe dla naszej skóry. Rozważam, również zaopatrzenie się w inne odcienie tego modelu, gdyż sprawdzają się doskonale.

 

 Ostatnim elementem mojego zamówienia jest czarna oversized bluza z kapturem. Materiał, z którego została, uszyta jest, podobny jak w przypadku spodni, bardzo przyjemny. Sprawdza się idealnie na spacery oraz w domu w chłodniejsze dni, jest ciepła oraz bardzo wygodna. Bluza jest elementem garderoby, który powinien gościć w każdej szafie, ja posiadam ich naprawdę bardzo wiele, gdyż uwielbiam swobodne ubrania w domu.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep posiada bardzo bogatą ofertę ubrań, więc polecam Wam zajrzeć, szczególnie do działów:   Black DressesDenim Shorts,  White Dresses.

 

4 komentarze:

Copyright © Puderniczka blog , Blogger